Amfiteatr przy biurowcu na Serku Wolskim

Amfiteatr przy biurowcu na Serku Wolskim

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Na Serku Wolskim rozpoczęła się budowa drugiego budynku kompleksu biurowego Spark. Inwestycja będzie mogła się pochwalić ogólnodostępnym placem, otwartą strefą pracy na świeżym powietrzu oraz amfiteatrem.

10-piętrowy budynek będzie dostarczał 18 tys. mkw. powierzchni biurowej. Zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2019 roku.

Cała inwestycja Spark dostarczy docelowo ok. 70 tys. mkw. powierzchni najmu klasy A. Pracownicy i mieszkańcy będą mogli spędzać tutaj czas na otwartym placu z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną. Na dachu pierwszego budynku znajdzie się też mała pasieka, z której pozyskany miód będzie można kupić w tutejszej kantynie.

– Spark to wyjątkowy projekt w nowym centrum biznesowym Warszawy. To nie tylko wysokiej klasy miejsce dla biznesu, ale też pozytywna, otwarta i dostępna dla wszystkich przestrzeń. Każdy budynek inwestycji zostanie dostosowany do osób z niepełnosprawnościami, rodziców z dziećmi i seniorów – mówi Krzysztof Wilczek, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ