Głosowanie czas zacząć

Głosowanie czas zacząć

0
PODZIEL SIĘ

Czerwiec zaczyna być szczególnym miesiącem w Warszawie w którym głosowaniem kończy się możliwości tworzenia budżetu partycypacyjnego przez mieszkańców Warszawy.

Wielu z nas zaangażowało się w realizację swoich pomysłów. Wiele osób zjednoczyło się i poświęciło swój czas, by móc stworzyć coś, z czego będą korzystać wszyscy. Powstało naprawdę wiele cennych i interesujących inicjatyw.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu nad projektami. Niestety, jak to zwykle w życiu bywa, nie wszystkie pomysły będą mogły być zrealizowane już w 2016 r. Pula środków przeznaczonych na ten cel jest ograniczona, wygrają projekty, które zdobędą największą liczbę głosów.

W imieniu swoim i mieszkańców, którzy mnie o to prosili, w tym roku złożyłam dwa projekty do budżetu partycypacyjnego. Projekt ogólnodzielnicowy: „Budowa ścieżki do jazdy na rolkach w parku Księcia Janusza”.

Docelowo moim zamiarem jest wybudowanie w każdym z wolskich parków ścieżki do jazdy na rolkach oraz połączenie ich tak, by został zapewniony bezpieczny przejazd na rolkach z parku do parku. Drugim projektem w ramach funduszy Ulrychów-Odolany jest: Rozbudowa istniejącego placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Pustola 32a i 32b.

Zawsze chciałam, by nasze wolskie dzieci mogły cieszyć się nowoczesnymi placami zabaw. Chcąc spełnić marzenia najmłodszych mieszkańców, zaproponowałam, by przy ul. Pustola powstała między innymi piramida linowa ze zjeżdżalnią rurową.

Powodzenie tych projektów zależy teraz od Państwa. Proszę o oddanie głosu w budżecie partycypacyjnym ze szczególnym uwzględnieniem projektów, które zaproponowałam.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ