JOANNA TRACZ-ŁAPTASZYŃSKA Wolskie priotytety

JOANNA TRACZ-ŁAPTASZYŃSKA Wolskie priotytety

0
PODZIEL SIĘ

Najbliższe cztery lata to czas ciężkiej pracy w Radzie Dzielnicy Wola i walki o tak bardzo potrzebne nam wszystkim inwestycje.

Serdecznie dziękuję Państwu za okazane zaufanie i ponowny wybór do rady dzielnicy. Zapewniam, że – tak jak dotąd – będę działała na rzecz naszego wspólnego dobra i walczyła o sprawy ważne dla mieszkańców.

W naszej dzielnicy konieczne są remonty placówek oświatowych. Niestety wymaga ich wiele szkół i przedszkoli. Potrzeby remontowe oświaty szacuję na minimum 20 mln zł. Jako radna będę zabiegać o dodatkowe pieniądze dla oświaty. Na remonty czekają wolskie ulice. Z ważniejszych inwestycji wymienię tu choćby ulice Sitnika, Raszei i Ringelbluma czy remont ulic Traktorzystki i Ulrychowskiej. Wiele uwagi trzeba poświęcić również remontowi ul. Obozowej.

Zmian wymagają też podwórka na Kole. Potrzebna jest między innymi rewitalizacja Osiedla Żeromskiego, warto zwrócić uwagę na brak miejsc parkingowych w tych okolicach. Trzeba je wybudować.

Wola musi być nie tylko dobrym miejscem do mieszkania, ale również do wypoczynku. Potrzebuje nowych ścieżek rowerowych i gładkich chodników przyjaznych osobom starszym, a także tym jeżdżącym na rolkach i hulajnogach. Będę wspierała budowę takich obiektów, a także dokończenie remontu parku Szymańskiego i basenów Moczydło czy doposażenie parku Księcia Janusza w siłownię plenerową oraz nowe miejsca rekreacji.

Postaram się, by wybudowano więcej placów zabaw przy szkołach podstawowych, a w szczególności przy szkole przy ul. Redutowej i w okolicy szkoły przy ul. Ożarowskiej. Trzeba też doposażyć obecnie funkcjonujące place zabaw.

To tylko niektóre z wielu zadań, jakimi chcę się zająć przez najbliższe cztery lata. Obiecuję, że zrobię wszystko, by te zapowiedzi spełnić.

Joanna Tracz-Łaptaszyńska,
radna Woli, PO

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ