Lodowisko będzie jednak później

Lodowisko będzie jednak później

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Z powodów organizacyjnych otwarcie lodowiska na placu Europejskim musiało zostać przesunięte w czasie – odbędzie się ono 8 grudnia, a nie, jak wcześniej zapowiadano, 6 grudnia – poinformowali przedstawiciele firmy Ghelamco.

Otwarcie lodowiska zaplanowano na niedzielę 8 grudnia na godz. 12. Na wszystkich, którzy o tej godzinie pojawią się na placu Europejskim, czekać będą atrakcje: między godziną 12 a 13 będzie można bezpłatnie wypożyczyć łyżwy, a przez całe popołudnie częstować się słodkościami, które chętni znajdą… na drzewach. Warto więc pojawić się na lodowisku jak najwcześniej. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami i baloniki wypełnione helem.

Goście będą mieli również możliwość obejrzenia nowej wystawy „Kolor, przed którym stoisz” autorstwa Blanki Jędry i Marka Kucharskiego w plenerowej galerii sztuki Art Walk. Ekspozycja zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Art Walk Open Call. Wystawa jest artystyczną opowieścią o tym, w jaki sposób światło i kolor wpływają na nas w codziennym życiu, jaki jest wymiar społeczny, kulturowy, fizjologiczny czy marketingowy wykorzystania barw w przestrzeni.

W dniu otwarcia lodowiska na placu Europejskim znajdą się food trucki oferujące specjalne świąteczne menu. Świątecznego burgera, wołowinę z prażonymi jabłkami i brzoskwinię z nutą cynamonu oraz placki ziemniaczane ze śmietaną będzie można kupić w promocyjnej cenie. Nie zabraknie też nieodzownych w okresie bożonarodzeniowym pierogów, w kilku oryginalnych wersjach: z warzywami, krewetkami, wołowiną, indykiem i kurczakiem, a na deser – kołaczy.

W tym sezonie lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku od godz. 16 do 21, a w soboty i niedziele – od godz. 12 do 21. W drugi dzień świąt (26 grudnia) oraz w sylwestra będzie można pojeździć w tych samych godzinach co w dni powszednie, natomiast 24, 25 grudnia i 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne.

Wypożyczenie łyżew kosztować będzie 10 zł za godzinę. Osoby przychodzące z własnymi łyżwami nie poniosą żadnych kosztów. 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ