Lodowisko wraca na plac Europejski

Lodowisko wraca na plac Europejski

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Bezpłatne lodowisko zostanie otwarte 9 grudnia (sobota) o godz. 16 na pl. Europejskim. Uroczystość otwarcia rozpocznie się pokazem fragmentów spektaklu na lodzie pt. „Gdzie się podziały choinki?” 
w wykonaniu grupy Walley Ice Story.

Po przedstawieniu na lodowisku odbędą się animacje i łyżwiarskie zabawy z udziałem tancerzy. O godzinie 17.30 odbędą się wybory „najbardziej mikołajowego Mikołaja”, który następnie włączy lampki na świątecznej choince i rozda słodkie prezenty najmłodszym. Na dzieci czekać będzie również kolorowa wenecka karuzela. Świątecznego nastroju doda jarmark bożonarodzeniowy z wyśmienitym jedzeniem i kolorowymi ozdobami. Wszyscy miłośnicy łyżew będą mogli szaleć na lodowisku do godz. 21.

Zeszłoroczne lodowisko cieszyło się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Warszawy, dlatego z radością organizujemy jego drugą edycję. Przestrzeń przed Warsaw Spire wygrała plebiscyt na ulubione miejsce warszawiaków, a to zobowiązuje – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Lodowisko jest zadaszone, na miejscu działać będzie wypożyczalnia (10 zł za godzinę), będzie również możliwość naostrzenia łyżew (10 zł za parę). W każdy czwartek w godz. 17–19 będą organizowane bezpłatne lekcje jazdy na łyżwach pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Godziny otwarcia lodowiska: 9 grudnia (dzień otwarcia): 16–21, poniedziałek – piątek: 16–21, sobota – niedziela: 11–21.  Wstęp wolny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ