Nie oszczędzajcie mnie!

Nie oszczędzajcie mnie!

0
PODZIEL SIĘ

Radny jest po to, by reprezentować interesy mieszkańców Warszawy. Dlatego proszę o przesyłanie propozycji spraw, którymi powinienem się zająć.

Wbrew obiegowej opinii bycie radnym nie polega na uczestnictwie w otwarciach wystaw, przecinaniu wstęg czy bywaniu na różnego rodzaju jubileuszach.

To ciężka praca na rzecz mieszkańców, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, przekonywanie urzędników, by nie szli po linii najmniejszego oporu. To godziny rozmów i negocjacji, składanie interpelacji, zapytań, interwencje w rozmaitych sprawach czy porady dla osób nieradzących sobie z biurokratyczną machiną urzędów.

Nie można być dobrym radnym, nie będąc w stałym kontakcie z mieszkańcami. To podczas licznych rozmów na wolskich ulicach rodzą się pomysły na kolejne interpelacje i działania. Wspólnie z ludźmi Muranowa chcemy poprawić bezpieczeństwo na przejściu przez ul. Smoczą, wspólnie
z mieszkańcami ul. Dzielnej chcemy wyremontować podwórko, na którym ludzie łamią sobie ręce, a wspólnie z bywalcami wolskich parków chcemy poprawić monitoring terenów zielonych.

Wiem, że takich potrzeb jest na Woli wiele więcej. Jako radny chcę interweniować w mniejszych i większych sprawach dotyczących naszego wspólnego życia. Dlatego proszę o to, by podzielili się Państwo ze mną wszystkimi problemami, w których jako radny mogę pomóc. Jestem do dyspozycji pod adresem e-mailowym: czaykowski@radny.um.warszawa.pl i na dyżurach, których terminy na bieżąco można znaleźć na mojej stronie internetowej: www.czaykowski.pl.

Nie oszczędzajcie mnie, jestem od tego, by Wam pomóc. Uważam to za swój obowiązek jako radnego, ale też za zaszczyt, jeśli zechcą Państwo podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami i problemami. Jeśli tylko będę mógł w jakikolwiek sposób przyczynić się do ich rozwiązania, zrobię to. Właśnie po to jestem radnym.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ