Nowa sala do fitnessu w Hali Koło

Nowa sala do fitnessu w Hali Koło

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

W Hali Koło powstała nowoczesna sala do fitnessu. Z nowego obiektu Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola przy ul. Obozowej 60 będą mogli korzystać uczniowie oraz mieszkańcy.

Dawny pawilon hali dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji został rozbudowany i wyposażony w pomieszczenia sanitarno-biurowe. Miejsce zmieniło się w funkcjonalną, przestronną i oświetloną światłem dziennym salę fitness.

– Z nowego obiektu będą korzystali uczniowie sąsiadującego XXIV LO im. CK Norwida w ramach zajęć wychowania fizycznego oraz mieszkańcy Woli, którym chcemy zaproponować różne formy aktywności ruchowej w godzinach popołudniowych – mówi Bartosz Kusior, dyrektor dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Sala ćwiczeń przy ulicy Obozowej ma 120 m² i została wyposażona w pełne zaplecze biurowo-sanitarne: szatnie, pokój trenerów, prysznice i toalety z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. – W Hali Koło znajduje się już jedna sala, na której odbywają się zajęcia fitness, jednak zainteresowanie mieszkańcami tego typu aktywnością jest bardzo duże. W związku z tym podjęliśmy decyzję o budowie kolejnego miejsca do ćwiczeń – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

W Ośrodku Sportu i Rekreacji na Woli znajdują się dwie hale sportowe i trzy pływalnie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ