Telephunk na Chłodnej 25

Telephunk na Chłodnej 25

0
PODZIEL SIĘ

Show komediowe Telephunk będzie można zobaczyć 22 lipca (poniedziałek) o godz. 19 w klubokawiarni CH25 przy ul. Chłodnej 25. 

Telephunk to unikalne, dwuaktowe show komediowe, grane w formule teatru improwizowanego. Każdy akt składa się z dwóch zupełnie różnych historii, z innymi bohaterami i perypetiami, z tym że w drugiej opowieści zostaną użyte dokładnie te same ruchy, co w pierwszej. Na dodatek w dokładnie tej samej kolejności.

Całość zostanie zagrana w zmyślonym języku, czyli giberiszu, przy akompaniamencie muzycznym gitary. Ze względu na brak możliwości porozumienia się w istniejącym języku, wymaga od grających umiejętności komunikacyjnych wykraczających poza hermeneutykę. Jest to pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie w całej Polsce.

Wystąpią jedni z najbardziej utalentowanych polskich improwizatorów: Damian Nieduziak oraz Adrian Fabiszewski.

Adrian Fabiszewski specjalizuje się w komedii fizycznej z nurtu Jacquesa Lecoqa. Pobierał nauki z improwizacji solowej u samego Andy’ego Eningera oraz uczęszczał na zajęcia z pantomimy.

Damian Nieduziak to założyciel szkoły improwizacji Só Improv School. Znany z lekkości w operowaniu żartem sytuacyjnym oraz słownym. Uczył się od największych sław, m.in. Susan Messing (tytuł najlepszego improwizatora wśród kobiet), Jonathana Pittsa (bezpośredniego ucznia Dela Close’a) i Heather Urquhart (współzałożycielki The Maydays – najsłynniejszego musicalu improwizowanego na świecie).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ