Wola Park pracuje dłużej

Wola Park pracuje dłużej

0
PODZIEL SIĘ

Od kwietnia zakupy w Wola Parku można robić o godzinę dłużej. Centrum handlowe od poniedziałku do soboty jest czynne w godz. 10-22.

„Jako że zdecydowana większość Klientów Wola Parku robi zakupy późnym popołudniem lub w weekendy, centrum handlowe postanowiło wydłużyć godziny pracy” – informuje centrum handlowe. Od poniedziałku do soboty klienci Wola Parku mogą załatwiać wszystkie sprawy w godzinach 10-22.

Wola Park przypomina też, że w niedziele niehandlowe klienci tego centrum mogą korzystać z oferty gastronomicznej i usługowo-rozrywkowej. Dodatkowo od kwietnia zakupy w Wola Parku można robić o godzinę dłużej – od poniedziałku do soboty od godz. 10 do 22.

„W związku z obowiązującą ustawą, w każdym miesiącu pierwsza i ostatnia niedziela jest niedzielą handlową. Wtedy w Wola Parku czynne są wszystkie sklepy. W tym miesiącu niedziela handlowa wypada 29 kwietnia i Wola Park będzie pracował w godzinach 10-20. W pozostałe niedziele niehandlowe – 8, 15 i 22 kwietnia – Klienci będą mogli przyjść do kina, kawiarni, zjeść obiad w restauracji, a także poćwiczyć w klubie fitness” – informują władze centrum handlowego.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ