Wola zmienną jest

Wola zmienną jest

0
PODZIEL SIĘ

Uchwycić w obiektywie zmienności warszawskiej Woli – takie zadanie będą mieli uczestnicy 7. edycji konkursu fotograficznego „Wola zmienną jest”. Termin nadsyłania prac to 30 września.

Konkurs ma zachęcić uczestników do zagłębienia się w Wolę i jej historię, zainteresowanie otoczeniem, przyjrzenie się codziennie mijanym obiektom, dostrzeżenie zmian którym podlegają i uchwyceniem tego wszystkiego w obiektywie aparatu.

– Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii, która wiernie odzwierciedli zdjęcie z naszego archiwum dostępnego na www.wolskieregionalia.waw.pl lub zdjęcia z własnych zasobów – mówi Anna Grędzińska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola.

Konkurs „Wola zmienną jest” trwa do 30 września i jest skierowany do wszystkich pasjonatów historii i fotografii. Zdjęcia konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką, jednak powinny być zapisane w cyfrowym formacie JPG.

– Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę zdjęć, ale jedno miejsce może być sfotografowane tylko jeden raz – tłumaczy burmistrz Woli Krzysztof Strzałkowski.

Prace, wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym, należy przesyłać na adres c3@bpwola.waw.pl. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.wolskieregionalia.waw.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ