Strona główna WYDARZENIA Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

0

Pokazy terrarystyczne, filmowe oraz przegląd kabaretów – w ten weekend nie będziemy się nudzić na Woli.

Piątek

O godz. 18 w Domu Kultury „Działdowska” (ul. Działdowska 6) odbędą się Warszawskie Zapasy Kabaretowe. Na scenie wystąpią: Obustronni Ludzie, Na Wynos oraz gościnnie Kuba Krzymiński. Bilety w cenie 5 zł.

„Bioculturowe Kino Weekendowe” (ul. Sokołowska 9/U31) tym razem zaprasza na wspólne oglądanie „Step Up 3”. Początek o godz. 19, wstęp wolny. Na hasło „Bioculturowe Kino Weekendowe” goście otrzymają rabat w wysokości pięciu procent.

Sobota

W weekend w Centrum Handlowym Wola Park będzie można obejrzeć pokaz terrarystyczny. Na wystawie zobaczymy rzadko spotykane gatunki gadów. Uczestnicy dowiedzą się również, jak prawidłowo dbać o terrarium i być odpowiedzialnym hodowcą.

O godz. 16 w Klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się transmisja konkursu drużynowego Mistrzostw Świata w skokach narciarskich Falun2015. Poprzedzi ją prelekcja Mikołaja Szuszkiewicza, autora bloga „Okiem Skoczniołaza”. Wstęp wolny.

W Biocultura Cafe odbędzie się wyjątkowy koncert duetu Marta Sayed & Darek Tutka. Początek o godz. 19. Wstęp wolny.

Na koncert zaprasza też Chłodna 25, gdzie o godz. 21 w rock’n’rollowym stylu zagra zespół The Hardwood Floor. Wstęp wolny.