Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

0
PODZIEL SIĘ

Bieg dla kobiet, koncert „Wolskie impresje artystyczne”, impreza w ogródku piwnym, spacer po okolicach Powązek i wieczór piosenek w Muzeum Powstania Warszawskiego – w weekend na Woli nie będziemy się nudzić.

mpwminiaturkinawwwzakazanepiosenki
Źródło: Muzeum Powstania Warszawskiego

SPORT W sobotę o godz. 10 w hali Koło (ul. Obozowa 60) odbędzie się bezpłatny trening biegowy z trenerem dla kobiet „Women’s Run”. Biegi odbywają się w każdą sobotę do października.

KONCERT W sobotę o godz.16 na trawniku w pobliżu stawu przy al. Narcyzy Żmichowskiej w parku Moczydło odbędzie się koncert z cyklu „Wolskie impresje artystyczne”. Wiwat Trio zagra przeboje od lat 30. do 60. ubiegłego wieku. Opiekę nad dziećmi zapewnią animatorzy. Wstęp wolny.

IMPREZA W sobotę o godz. 21 w ogródku klubu Odessa (ul. Kolejowa 8/10) odbędzie się impreza „Harlem Barbeque”. Zagra DJ Tunizjano. Wstęp: panowie 10 zł, panie za darmo.

SPACER W niedzielę o godz. 11 odbędzie się spacer „Wola znaczy kapitał”, ukazujący zmiany w rejonie Powązek. Zbiórka na ul. Powązkowskiej róg Okopowej. Wstęp wolny.

KONCERT W niedzielę o godz. 20 w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wieczór piosenek (m.in. z kultowego filmu „Zakazane piosenki”), okraszony współczesnymi tekstami satyrycznymi inspirowanymi humorem okupacyjnym. Wykonawcy: Kabaret Moralnego Niepokoju, Katarzyna Groniec, Joanna Kołaczkowska, Mela Koteluk, Marek Dyjak, Skubas. Cena biletu: 14 zł.