Strona główna WYDARZENIA Agnieszka Chylińska oraz IRA zagrają na Dniach Bemowa!

Agnieszka Chylińska oraz IRA zagrają na Dniach Bemowa!

Ratusz dzielnicy Warszawa Bemowo
Ratusz dzielnicy Warszawa Bemowo

Przed nami Dni Bemowa 2023! Już w najbliższy piątek, 15 września, o godz. 18.00 po raz kolejny na parkingu naszego urzędu stanie scena, na której zagrają legendy polskiego rocka – Agnieszka Chylińska oraz zespół IRA. Fantastyczna energia i najlepsza muzyka gwarantowane!

Nasz muzyczny rozkład jazdy:

18.00 – IRA

Ponad 35 lat występów i 12 płyt studyjnych na koncie. IRA to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Dzięki rockowym brzmieniom od końca lat 80 artyści nieprzerwanie podbijają serca publiczności. Wyjątkowa energia członków zespołu oraz charyzmatyczny głos wokalisty Artura Gadowskiego to połączenie gwarantujące muzyczny sukces. Na Bemowie artyści z pewnością rozgrzeją nas największymi hitami, takimi jak: „Nadzieja”, „Wymyśleni” czy „Ona jest ze snu”.

20.00 – Agnieszka Chylińska

Niezwykle charyzmatyczny, silny głos, a także szczerość jej tekstów sprawiają, że Agnieszka Chylińska to niepowtarzalny talent i nietuzinkowa osobowość muzyczna. Wokalistka nie zamyka się w jednym stylu i nieustannie zaskakuje swoich fanów nowymi odsłonami rockowych, popowych, a nawet elektronicznych brzmień. Najnowsza płyta z 2022 r. pt. „Never Ending Sorry” okryła się już platyną. Na bemowskim koncercie przekonamy się, że warto było szaleć tak!Jesteście gotowi na mocny, rockowy wieczór? Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/614541884133705 

Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Współorganizator: Bemowskie Centrum Kultury.

Wydział Promocji Dzielnicy Bemowo