Strona główna ŻYCIE MIASTA Fortuna promocje

Fortuna promocje

0
fot. materiały prasowe

Bukmacher Fortuna jest liderem ciekawych promocji dla graczy, z których korzysta tysiące typerów. Już po zarejestrowaniu konta nowy użytkownik otrzymuje liczne benefity do obstawiania zakładów na preferencyjnych warunkach. Dzięki bonusowi bez depozytu grę można zacząć nawet bez wpłacania środków na konto. 

Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 215 zł umożliwia graczom przetestowanie strategii i zapoznanie się z ofertą. Dla wszystkich typerów dokonujących pierwszej wpłaty na poczet zasilenia depozytu, Fortuna przygotowała także bonus na start w wysokości 100%. Jednak wspomniane powyżej promocje to jedynie wierzchołek góry lodowej tego, co oferuje bukmacher. Organizowane cyklicznie Happy Hours, znane także jako gra bez podatku, przynoszą zwiększenie wygranych na kuponach o 14%. Dzięki temu zniwelowany zostaje negatywny wpływ podatku od zakładów wzajemnych, który bierze na siebie bukmacher Fortuna. Bardzo ciekawą propozycją są także promocje na zakłady AKO. Ten bonus Fortuna traktuje jako nagrodę dla graczy obstawiających kupony z kilkoma zdarzeniami, umożliwiając zwiększenie wygranych nawet o 50%. Bukmacher Fortuna nie zapomina o stałych graczach, dla których przygotował program lojalnościowy i ofertę „Przyprowadź kumpla”. Założenie konta przez znajomego nagradzane jest bonusem w wysokości 100 zł. Poszczególne serwisy internetowe współpracujące z bukmacherem podają swoim czytelnikom kod promocyjny Fortuna, uprawniający do dodatkowych promocji.

Bonus na start w Fortuna

Oferowany przez Fortunę bonus na start stanowi jedną z najlepszych tego typu promocji na rynku. Dając graczom możliwość zawierania kuponów bez żadnego depozytu, bukmacher Fortuna udowadnia, że zależy mu na stworzeniu jak najlepszych narzędzi do sukcesu swoich typerów. Bonus Fortuna bez depozytu przyznaje każdemu nowemu typerowi kwotę 20 zł na całą ofertę zakładową. Aby wypłacić wygraną, wystarczy obrócić bonusem 1x. Wpłacając 2000 zł, Fortuna przyznaje dwukrotność tej kwoty na zakłady. Dzięki temu gracze niewielkim nakładem sił mogą zawierać kupony w bardzo dużych ilościach.

Happy hours

Oferując Happy Hours, Fortuna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom typerów, którzy poszukują sposobu na ograniczenie negatywnego wpływu podatku na wygrane. Chociaż samo Happy Hours nie zwalnia z zapłaty 12% podatku od gier, bukmacher decyduje się zwiększyć wygraną na kuponie o 14%, co de facto pokrywa wydatek na rzecz fiskusa. Ten typ promocji w Fortuna pojawia się bardzo często, co zostało docenione przez pasjonatów typowania. Gra bez podatku stanowi ważne kryterium przy wyborze bukmachera, a Fortuna w tym aspekcie zdecydowanie nie rozczarowuje.

Kod promocyjny fortuna

Przydzielając kod promocyjny Fortuna kieruje swoje działania w stronę serwisów typerskich, skupiających dużą ilość osób zainteresowanych tą tematyką. Kod promocyjny Fortuna można znaleźć na niezależnych portalach informacyjnych, takich jak zawodtyper.pl. Jego wpisanie na kuponie skutkuje przyznaniem bonusu bez depozytu oraz podwyższeniem kwoty pierwszego zakładu bez ryzyka, dlatego warto z tej możliwości skorzystać.

Fortuna wyróżnia się spośród konkurencji doskonałą ofertą promocyjną, która zbiera same pozytywne opinie. Więcej informacji i aktualności można znaleźć w serwisie internetowym Fortuny, pod adresem www.efortuna.pl.