Strona główna AKTUALNOŚCI Maraton Halloween w Multikinie

Maraton Halloween w Multikinie

fot. materiały prasowe

Maraton Halloween powraca do Multikina. 30 października (piątek) od godz. 22 w Multikinie Wola Park zobaczyć będzie można cztery filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. 

„Come play” to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Nikczemne straszydło, Larry, prześladuje bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej!

Drugim filmem będzie „Saint Maud”. To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę.

Z kolei „Alive” to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła.

Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie „Countdown”. „Wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!” – zapowiadają organizatorzy.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

– 30 zł mega zniżka – cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie.

– 39 zł – cena normalna.