Strona główna REKREACJA Odkryte baseny na „Moczydle” będą działać od soboty

Odkryte baseny na „Moczydle” będą działać od soboty

fot. Pixabay.com

Odkryte pływalnie w ośrodku „Moczydło” (ul. Górczewska 69/73) otwarte zostaną w sobotę 3 czerwca.

Sobota, 3 czerwca, będzie pierwszym dniem działania czterech miejskich odkrytych pływalni. Pierwsza z nich zostanie uruchomiona w Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1) – będzie czynna codziennie w godz. 10-18. Druga zacznie działać w Parku Szczęśliwickim (ul. Usypiskowa 18, OSiR Ochota). Będzie czynna w weekendy: 3-4 czerwca, 10-11 czerwca oraz 17-18 czerwca, a od 24 czerwca przez cały tydzień w godz. 9-19. Pozostałe dwie, administrowane przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, to odkryte pływalnie w ośrodkach „Moczydło” (ul. Górczewska 69/73) oraz „Inflancka” (ul. Inflancka 8). Będą otwarte w weekendy 3-4 czerwca, 10-11 czerwca, 15-18 czerwca, 24-25 czerwca, a od 26 czerwca przez cały tydzień w godz. 9.30-19.00.

Trzy odkryte pływalnie będą czynne do 31 sierpnia. Wyjątkiem jest basen przy ul. Inflanckiej. Z uwagi na planowaną wymianę powłoki pneumatycznej, a także instalacji uzdatniania wody pływalnia zostanie zamknięta na początku lipca.

Warszawiacy szukający schronienia przed słońcem w klimatyzowanych wnętrzach pływalni powinni przed wyjściem z domu sprawdzić, kiedy na wybranym przez nich obiekcie prowadzone będą prace technologiczne. Przerwy te zwykle trwają dwa tygodnie.