Strona główna KULTURA „Papaya” w Fabryce Norblina!

„Papaya” w Fabryce Norblina!

Materiał reklamowy U.D. Wola
Materiał reklamowy U.D. Wola

Ona jest jedną z najbardziej uznanych, jazzowych wokalistek, a on niezwykle utalentowanym kompozytorem i multiinstrumentalistą. Urszula Dudziak i Grzegorz Piotrowski już niedługo spotkają się na wspólnym, bezpłatnym koncercie na Woli.

· Wyjątkowy koncert Urszula Dudziak & Grzech Piotrowski Band już we wtorek 5 marca o 19:00,

· Wydarzenie odbędzie się na scenie Gimlet Live mieszczącej się w Fabryce Norblina przy ul. Żelaznej 51/53,

· Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje wokalistki i utwory napisane specjalnie dla niej przez Grzegorza Piotrowskiego,

· To ekskluzywne i bezpłatne wydarzenie dla 499 uczestników bez możliwości rezerwacji miejsc.

Nina Simone, Bobby McFerrin, Sting – niewielu jest polskich artystów, którzy mieli możliwość dzielenia estrady i studia z tak wybitnymi nazwiskami. Urszula Dudziak miała tę przyjemność, a w trakcie swojej bogatej kariery objechała niemal cały świat, aby czarować publiczność niezwykłym, 5-oktawowym głosem. – Urszula Dudziak to zjawisko i jeden z najważniejszych jazzowych głosów w historii polskiej i światowej muzyki – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Jej zapadającą w pamięci „Papayę” nuciło swojego czasu pół świata, a brzmienie jej charakterystycznego głosu było dodatkowo urozmaicane przez elektroniczne przetworniki, które wykorzystywała jako jedna z pierwszych wokalistek – dodaje Strzałkowski.

Legendarnej artystki będzie można posłuchać na żywo już 5 marca na scenie Gimlet Live w Fabryce Norblina. Towarzyszyć jej będzie multiinstrumentalista Grzegorz „Grzech” Piotrowski, który razem ze swoim bandem zadba o wyjątkowe, muzyczne tło dla wokalnych popisów Urszuli Dudziak. – W trakcie koncertu z pewnością usłyszymy „Papayę”, „Tico Tico” i „And Life Goes On…”, a także utwory, które Grzegorz Piotrowski napisał specjalnie dla pani Urszuli – mówi Marcin Hoffman, radny Dzielnicy Wola. – Na scenie dojdzie do niezwykłej fuzji dwóch muzycznych charakterów i temperamentów, co ma szansę zaowocować wydarzeniem, którego Wola długo nie zapomni – dodaje Hoffman.

Koncert Urszula Dudziak & Grzech Piotrowski Band jest wydarzeniem bezpłatnym i ekskluzywnym, przewidzianym dla 499 słuchaczy. Scena Gimlet Live otwiera się o godz. 18:00, start koncertu zaplanowany jest na godz. 19:00. Rezerwacja darmowych wejściówek nie jest możliwa, przy wejściu obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Źródło: Rzecznik Prasowy Urzędu Dzielnicy Wola