Strona główna AKTUALNOŚCI Tramwaje Warszawskie sponsorem tytularnym MOS Wola

Tramwaje Warszawskie sponsorem tytularnym MOS Wola

0
fot. materiały prasowe

Siatkarski klub MOS Wola Warszawa i Tramwaje Warszawskie zacieśniają współpracę. Przedstawiciele miejskiej spółki i władze Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół MOS Wola podpisali umowę, na mocy której występujący na II-ligowych parkietach stołeczny zespół zmieni nazwę na MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Wola powstał w 1965 roku. Przez pięćdziesiąt pięć lat pod okiem czołowych trenerów w kraju rozwijali swoje umiejętności przyszli reprezentanci Polski ze śp. Arkadiuszem Gołasiem, Zbigniewem Bartmanem, Grzegorzem Łomaczem czy Fabianem Drzyzgą na czele.

Seniorzy MOS Wola dwukrotnie sięgali po mistrzostwo II ligi, zdobyli także brązowy medal Mistrzostw Polski U-23. W tym roku w Dębicy juniorzy wolskiego klubu zostali mistrzami Polski. Był to już 38 medal zdobyty przez MOS Wola w rozgrywkach młodzieżowych.

– Współpraca z Tramwajami Warszawskimi trwa już bardzo długo. To będzie siódmy sezon kiedy nasi siatkarze zagrają w koszulkach z charakterystycznym logo miejskiej spółki. Oczywiście bardzo się cieszymy z tej współpracy, bo dzięki wsparciu Tramwajów możemy startować w rozgrywkach II ligi, a także usprawnić proces szkolenia zespołu juniorów, bo umowa obejmuje dwie drużyny. Po raz pierwszy Tramwaje Warszawskie znajdą się w nazwie drużyny seniorów, co jeszcze bardziej zwiększy zakres naszej współpracy i mamy nadzieję, że firma Tramwaje Warszawskie w dalszym ciągu będzie mogła być kojarzona z sukcesami odnoszonymi przez nasze drużyny – powiedział Krzysztof Wójcik, prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół MOS Wola.