Strona główna AKTUALNOŚCI Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

0

W nadchodzący weekend na mieszkańców Woli czeka wiele wydarzeń i imprez, nie tylko mikołajkowych.

Piątek

Co się stało ze Świętym Mikołajem? Dowiemy się podczas przedstawienia teatralnego dla dzieci w wykonaniu teatru TAK. Spektakl odbędzie się o godz. 16 w DK „Działdowska” (ul. Działdowska 6).

Dyskusyjny Klub Książki Fantasmagoria w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 zaprasza na spotkanie fanów literatury fantastycznej. Tym razem, uczestnicy porozmawiają o tematyce wiedźm w literaturze. Początek spotkania o godz. 17.30. Wstęp wolny.

O godz. 20.30 w Chłodnej 25 odbędzie się koncert Agi Brine przed którym publiczność rozgrzeje Digital Tree. Po koncertach o publiczność zadba Emil Lozinski. Wstęp 10 i 15 zł.

Sobota

Pomóż Kamili i innym – zostań dawcą szpiku. Pod tym hasłem przez cały weekend w Auchan Warszawa Wola (ul. Górczewska 124) odbędą się Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku. Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku w Auchan dedykowane są Kamili Makowskiej i innym pacjentom dotkniętym nowotworem krwi.

O godz. 11 w Hali „Koło” (ul. Obozowa 60) będzie można wziąć udział w impreza mikołajkowa. W programie wiele atrakcji m.in. spektakl i warsztaty robienia dekoracji świątecznych.

W Castoramie w Wola Park odbędą się bezpłatne warsztaty „Majsterkowo”. Zajęcia skierowane są do rodziców i dzieci. Zabawa potrwa cały dzień, bo od godz. 10 do 17.

Chcesz zrobić słodkie dzieła sztuki? Przyjdź o godz. 16 do ToZo Cafe (ul. Górczewska 80). Uczestnicy nauczą się dekorować babeczki. Koszt zajęć to 25 zł (dziecko z opiekunem). Obowiązują zapisy: warsztaty@tozocafe.pl.

Jak co tydzień, w Domu Kultury przy ul. Obozowej 85 odbędzie się wieczorek taneczny dla dorosłych. Początek o godz. 16, wstęp 10 zł.

Niedziela

„Świąteczne Przygody Mikołaja” to spektakl, który dzieci będą mogły obejrzeć w DK „Działdowska” (ul. Działdowska 6). Na scenie wystąpią artyści Teatru Urwis. Start o godz. 11, wstęp to 10 zł.

Biocultura Cafe (ul. Sokołowska 9/31) zaprasza rodziców z dziećmi na Mikołajkowe Warsztaty Chemiczne. Podczas zajęć uczestnicy przygotują miksturę Dziadka Mroza, z której powstanie sztuczny szron oraz wyhodują zimowy ogród chemiczny. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: dzieci 5-8 lat godz. 15, dzieci 9-12 lat godz. 16.30. Koszt 38 zł, obowiązują zapisy: biuro@biocultura.pl lub 600 373 051.

Patologiczne Mikołajki Muzyczne to propozycja Klubokawiarni Chłodna 25. Na scenie pojawią się: Grupa Paszkot, Monika Nowogrodzka i Kasia Waszkiewicz. Początek zabawy o godz. 18, wstęp 10 zł.