Strona główna AKTUALNOŚCI Zawalczą o tytuł Wolskiego Pączusia

Zawalczą o tytuł Wolskiego Pączusia

0
Zawalczą o tytuł Wolskiego Pączusia

Mieszkańcy Woli już po raz piąty zmierzą się w zawodach jedzenia pączków na czas. Zapisy trwają do 14 lutego do godz. 14.

Zawody odbędą się w Tłusty Czwartek czyli 23 lutego o godz. 18 w sali sesji Urzędu Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Aby otrzymać tytuł Wolskiego Pączusia 2017, trzeba w jak najkrótszym czasie zjeść pięć pączków.

– Obecny rekordzista w 2015 roku uzyskał wynik 1 min. 18 sek. Pobić ten wynik będzie niezwykle trudno, ale wszystko jest możliwe – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Nowością tegorocznej edycji będzie rozgrywanie zawodów w dwóch kategoriach – kobiet i mężczyzn. Zdobywcy tytułu otrzymają pamiątkowy dyplom, stos pączków oraz zestaw upominków Urzędu Dzielnicy Wola.

Chętni mogą się zapisywać pod adresem wolski.paczus@um.warszawa.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 443 56 17 (poniedziałek-piątek w godz. 8-16). W treści maila należy wpisać imię i nazwisko, wiek oraz nr telefonu do kontaktu. Zapisy trwają do 14 lutego do godz. 14. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.