Amazonia na wariackich papierach

Amazonia na wariackich papierach

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Pokaz slajdów, w którym podróżnik Emil Witt zaprezentuje swoją pierwszą wyprawę do Amazonii, odbędzie się 10 października (czwartek) o godz. 19 w klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57.

Mając 18 lat, Emil Witt samotnie wybrał się do brazylijskich lasów deszczowych na spotkanie z tubylczymi plemionami. Barwnymi fotografiami i filmami zabierze gości klubokawiarni w jeden z najbardziej różnorodnych zakątków świata na spotkanie z majestatyczną przyrodą i jej niezwykłymi mieszkańcami.

Emil Witt – wolny duch, od 6 lat eksploruje amazońską puszczę skupiając się na centralnym Peru. Pierwszą wyprawę zorganizował samodzielnie w wieku lat 18 kiedy to wybrał się na 2 miesiące do brazylijskich lasów deszczowych. Od tamtego czasu publikuje reportaże i fotografie w czasopismach takich jak: National Geographic Traveler, Magazyn Podróże, Angora, udzielał wywiadów w TVP, TVN, Radio Poznań, Radio Trójka. Jako prelegent odwiedza placówki kultury i szkoły. Poza warsztatami survivalowymi w Polsce organizuje też dwa razy do roku wyprawy jako przewodnik do peruwiańskich Andów i Amazonii. W międzyczasie działa muzycznie, zajmuje się siedliskiem na wsi i udziela się na wielu festiwalach. Tyle już przeżył, że mówią o nim 70-latek po przejściach.

Po spotkaniu będzie możliwość zaopatrzenia się w kolorowe szale i czapki z wełny alpaki prosto z Peru oraz kawę z okolic Machu Picchu.

Wstęp wolny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ