Czat w sprawie autobusów na Woli

Czat w sprawie autobusów na Woli

0
PODZIEL SIĘ

Na czacie będzie można powiedzieć dyrektorowi Zarządu Transportu Miejskiego, co mieszkańcy Woli sądzą o pomysłach obcięcia linii 171, 520 czy E-2. 

Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Wiesław Witek będzie odpowiadał przez Internet na pytania mieszkańców o komunikację po otwarciu kolejnego odcinka linii metra M2 na Woli. Czat z dyrektorem odbędzie się 10 grudnia (wtorek) w godz. 11-12.30

W kwietniu przyszłego roku pociągi podziemnej kolei mają już jeździć pomiędzy stacją Rondo Daszyńskiego a stacją Księcia Janusza. Zarząd Transportu Miejskiego przygotował projekt zmian tras autobusów po uruchomieniu metra. Trwają konsultacje społeczne, podczas czatu będzie można wyrazić swoją opinię, zapytać dyrektora o szczegóły proponowanych zmian czy przedstawić swoje pomysły.

Uwagi można zgłaszać także drogą elektroniczną na adres konsultacje@ztm.waw.pl lub tradycyjną, na adres: Zarząd Transportu Miejskiego, ul. Żelazna 61, 00-848 Warszawa. W styczniu będą spotkania konsultacyjne z mieszkańcami. Planujemy sześć spotkań: na Woli, Bemowie i Śródmieściu. Dyżury konsultacyjne będą wyglądały podobnie jak na Targówku – nasz zespół będzie dostępny w bezpośredniej rozmowie przy stolikach z wydrukowanymi na dużych arkuszach mapami proponowanych zmian. Opinie będą zbierane do 9 lutego 2020 roku.

Czat odbędzie się pod adresem http://chat.ztm.waw.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ