Strona główna KRONIKA POLICYJNA Groził matce śmiercią

Groził matce śmiercią

0
fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Woli zatrzymali agresywnego 37-letniego mężczyznę, który złamał sądowy zakaz zbliżania się do matki. Mężczyzna miał grozić kobiecie pozbawieniem życia. 

Przed północą policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do lokalu „dobija się” mężczyzna. Na miejscu okazało się, że pijany syn próbuje wejść do mieszkania matki. 37-latek był agresywny i nie chciał wykonywać poleceń policjantów.

Został obezwładniony i doprowadzony do komendy. Okazało się, że mężczyzna od lutego nachodził matkę i awanturował się. W końcu kobieta zdecydowała się złożyć zawiadomienie w tej sprawie. Dodatkowo opowiedziała policjantom, że jej syn groził jej pozbawieniem życia.

Podejrzany usłyszał łącznie osiem zarzutów dotyczących złamania sądowego zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzny środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.