Marcelina w Made in Wola

Marcelina w Made in Wola

0
PODZIEL SIĘ
Fot. Screen YouTube/ Sofar Sounds

Wyjątkowa artystka Marcelina wystąpi 7 maja (czwartek) w Made in Wola. Towarzyszyć jej będzie gitarzysta Robert Cichy, znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Grubsonem czy Urszulą Dudziak.

O godz. 20.30 w Made in Wola (ul. Kasprzaka 22) zagra akustyczny koncert Marcelina. Wokalistka w 2011 roku wydała swoją debiutancką płytę. Krążek został doceniony przez środowisko muzyczne, zaowocowało to nominacją do Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Otrzymała także nominację do Nagrody WARTO Gazety Wyborczej.

Na płycie wystąpili: Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak i Urszula Dudziak. Marcelina bierze udział w projekcie Panny Wyklęte. W połowie października 2013 roku premierę miał drugi album wokalistki – płyta „Wschody/Zachody”. W ubiegłym roku Marcelina wystąpiła także na festiwalu Top Trendy dostając się do finałowej dziewiątki. Obecnie pracuje nad trzecią płytą.

Po koncercie odbędzie się spotkanie z Marceliną, podczas którego będzie można wspólnie z artystką wypić herbatę i porozmawiać. Wstęp wolny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ