Strona główna KRONIKA POLICYJNA Rodzinna kłótnia na ulicy

Rodzinna kłótnia na ulicy

0

Policjant po służbie pomógł szarpanej przez mężczyznę kobiecie. W wyniku sprzeczki ucierpiało jeszcze dziecko. Dziewczynka przewróciła się i uderzyła głową w barierkę.

Do kłótni doszło na ul. Płockiej. Kobieta oraz 5-letnia dziewczynka miały szczęście, że akurat wtedy ulicą przechodził policjant wracający ze służby. Gdy usłyszał krzyki kobiety natychmiast ruszył na pomoc. Na miejscu zastał przewróconą na chodnik kobietę szarpaną przez mężczyznę. Obok leżała 5-latka, która prawdopodobnie przypadkowo została potrącona przez kłócącą się parę. Dziewczynka upadając uderzyła głową o barierkę i rozcięła czoło. Policjant błyskawicznie zajął się dzieckiem, a na miejsce wezwał karetkę pogotowia oraz patrol policji.

5-latka została przewieziona do szpitala, natomiast agresywny mężczyzna zbadany alkomatem. Okazało się, że ma ponad 2,2 promila alkoholu. Został przewieziony do stołecznego ośrodka dla osób nietrzeźwych. Na szczęście obrażenia dziecka nie okazały się poważne. Teraz materiały sprawy zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich.

Źródło: policja.waw.pl