Statek piratów ma być gotowy jesienią

Statek piratów ma być gotowy jesienią

0
PODZIEL SIĘ
materiały prasowe

Jesienią ma zakończyć się budowa nietypowej atrakcji w parku Sowińskiego. Wybrano ją w zeszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego. 

Plac zabaw w formie statku pirackiego wyposażonego w dodatkowe urządzenia do zabawy ma stanąć w parku Sowińskiego, przy wejściu do ul. Wolskiej.

– Wybraliśmy właśnie wykonawcę zadania, które będzie kosztowało 150 tys. zł. Nowe urządzenie powinno trafić do parku pod koniec listopada tego roku – zapowiada Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

I przypomina, że wtorek 15 września, to ostatni dzień głosowania w najnowszej edycji budżetu obywatelskiego.

W tej edycji budżetu obywatelskiego dopuszczone do głosowania zostało 107 ze 146 zgłoszonych projektów z Woli. Na ich realizację przeznaczono ponad 4,6 mln złotych. Na głosy warszawiaków czeka też 106 z 200 pomysłów ogólnomiejskich. To oznacza, że w tym roku zarówno liczba zgłoszonych projektów, jak i dopuszczonych do głosowania była większa niż w zeszłym roku. 

Udział w głosowaniu może wziąć każdy mieszkaniec Warszawy –  nie trzeba być zameldowanym. Głos mogą również oddać warszawiacy poniżej 13. roku życia – wówczas niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ