Targi Mieszkań i Domów na Woli

Targi Mieszkań i Domów na Woli

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Targi Mieszkań i Domów odbędą się 10 i 11 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI (hala nr 3) przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów (10-11 października, Warszawskie Centrum EXPO XXI) może być znakomitą okazją do wyszukania idealnego lokum w szybko kurczącej się ofercie rynku pierwotnego.

W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości (m.in. BARC Warszawa, Grupa Arche, J.W. Construction Holding, ROBYG i wielu innych). Na stoiskach banków i doradców finansowych (Santander Bank, Credit Space, Phinance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych.

Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Warto mieć na uwadze także fakt, że wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego.

Z kolei w Strefie Porad architekci wnętrz doradzą, jak najlepiej (i najtaniej!) wykończyć wymarzone lokum, a specjaliści ze Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wynajmu.

W zorganizowanej przez Warsztat Na Maxa Strefie Designu każdy będzie mógł zamówić specjalne, ręcznie robione meble z drewna, a nawet wykonać je samemu! Najmłodsi w tym czasie kreatywnie spędzą czas na specjalnych warsztatach rękodzielniczych.

Zakup biletu możliwy będzie tylko online na stronach www.mieszkaniowi.pl oraz www.tobilet.pl Targi odbywać się będą w sobotę w godz. 10-17, a w niedzielę w godz. 10-16.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ