Urodziny Jasia & Małgosi

Urodziny Jasia & Małgosi

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Zabawy z didżejem, urodzinowe megapromocje na autorskie drinki i wybrane dania, a przede wszystkim urodzinowy toast i pyszny tort – klubokawiarnia Jaś & Małgosia obchodzi piąte urodziny.

Z okazji urodzin klubokawiarnia zorganizowała dwa urodzinowe weekendy pełne niespodzianek. Pierwszy zaplanowano na 9-10 listopada, zaś kolejny – na 16-17 listopada. 

– Nie zabraknie także urodzinowego toastu i pysznego tortu – zapowiadają właściciele klubokawiarni.

Imprezy zaczynać się będą o godz. 19. Wstęp na nie będzie wolny.

Kawiarnia Jaś i Małgosia przy al. Jana Pawła II (ówczesnej ulicy Marchlewskiego) pojawiła się w 1967 r. Przez długi czas była to jedna z najbardziej znanych warszawskich kawiarni. Przez lata zachowywała swój oryginalny styl. Jednym z symboli kawiarni był piękny neon. Saturator, ekspres do kawy do złudzenia przypominający szafę grającą, lada w stylu lat 70. i oryginalne meble z lat 60 powodowały, że Jaś i Małgosia był swoistym wehikułem czasu.

Po roku 2000 kawiarnia zaczęła nieśmiało otwierać się na współczesne potrzeby jej bywalców. Kawa, wino, koncerty, dyskusje, wystawy, slajdowiska podróżnicze i zabawy taneczne zaczęły przyciągać do tego miejsca coraz więcej młodych ludzi.

W sierpniu 2014 roku rozpoczął się generalny remont wnętrza, który doprowadził do otwarcia klubokawiarni, w której regularnie odbywają się m.in. pokazy filmów, warsztaty DIY, spotkania autorskie, akustyczne koncerty i szereg działań mających na celu ożywienie kulturalne najbliższej okolicy. Do współpracy gospodarze zapraszają wszystkich, którzy chcą zrobić coś wyjątkowego.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ