Wybił szybę i groził, że spali sąsiada

Wybił szybę i groził, że spali sąsiada

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

41-letni Robert R. został zatrzymany przez policjantów w związku z podejrzeniem uszkodzenia mienia, a potem w związku z groźbami karalnymi. Został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania się do sąsiada.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że mężczyzna grozi pozbawieniem życia sąsiadowi. Okazało się, że podejrzewany 41-latek był kilka dni wcześniej zatrzymywany przez policjantów, ponieważ miał wybić szybę w mieszkaniu pokrzywdzonego. Wówczas podejrzany o to przestępstwo usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Tym razem z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mężczyzna miał mu grozić, że go spali. W komendzie przy ul. Żytniej zostały wykonane czynności procesowej w tej sprawie.

Robert R. został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut gróźb karalnych i został doprowadzony do prokuratury rejonowej. Decyzją prokuratora 41-latek został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz zbliżania się do sąsiada.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ