Strona główna AKTUALNOŚCI Bezpłatne zajęcia na wolskich basenach

Bezpłatne zajęcia na wolskich basenach

0
Basen na Woli
Basen na Woli

Wejścia bez opłat dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia z wodnej zumby za darmo dla wszystkich – to wakacyjna oferta na Woli.  

  • Przez całe wakacje, w wybranych terminach, będzie można bezpłatnie korzystać z wolskich basenów
  • Oprócz kraula czy żabki będzie można także poćwiczyć zumbę
  • W przypadku planowania wizyt należy uwzględnić przerwy technologiczne

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wola zaprasza mieszkańców do bezpłatnego korzystania z pływalni we wszystkie wakacyjne weekendy. Zaplanowano zajęcia dla młodszych jak i starszych.

Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli

Od 2 lipca do 28 sierpnia dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia, po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek, będzie mogła korzystać z usług pływalni „Foka”, „Nowa Fala” i „Delfin” bez opłat. Oferta obowiązuje w soboty i niedziele między 10:00, a 14:00. – Dodatkowo OSiR Wola wystartuje z zupełnie nową propozycją popołudniowych zajęć sportowych: „Zumbą Kids” oraz „Aqua Zumbą”. Pierwsze z zajęć skierowane są do dzieci w wieku 5-8 lat, natomiast drugie do osób dorosłych – dodaje burmistrz. 

Arkadiusz Werelich, dyrektor OSiR Wola

Organizując po raz pierwszy bezpłatne, wakacyjne zajęcia do dzieci: „Zumba Kids” oraz dla dorosłych „Aqua Zumba” wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy bardzo wysoko oceniają zajęcia prowadzone przez nasz ośrodek w trakcie roku. Uczestnicy zajęć nie poniosą żadnych opłat. W kwestii warunków uczestnictwa oraz zapisów zapraszam także na stronę naszego ośrodka – osirwola.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. Informacje oraz nabór na zajęcia Zumba Kids oraz Aqua Zumba dla dorosłych odbywa się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 pod nr 573 347 454. Zajęcia dla dzieci prowadzone będą w poniedziałki, a Aqua Zumby w środy o 17:00

Blanka Zienkiewicz, wolska radna

Zajęcia w wodzie to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu i zaznania ochłody dla osób, które pozostaną podczas wakacji w stolicy. Pamiętajmy tylko, żeby dobrze zaplanować wizytę na basenie. W okresie letnim podczas przerw technologicznych, ze zbiorników wypompowywana jest woda i wykonywana są prace porządkowe. W tym czasie wybrany basen będzie zamknięty – przypomina radna. 

Zaplanowane przerwy technologiczne na pływalniach OSiR Wola:  

  • Pływalnia “Foka” dniach: 27 czerwca – 17 lipca 2022 r.,  
  • Pływalnia “Delfin” w dniach: 18 lipca – 7 sierpnia 2022 r.,  
  • Pływalnia “Nowa Fala” w dniach: 8 sierpnia – 28 sierpnia 2022 r. 
Wakacje na sportowo - plakat
Wakacje na sportowo – plakat