Strona główna REKREACJA MOS Wola siłą na Mazowszu

MOS Wola siłą na Mazowszu

fot. MOS Wola

Kadeci MOS Wola zostali mistrzami Mazowsza, kadetki – wicemistrzyniami, juniorzy również zdobyli wicemistrzostwo.

Drużyna kadetów MOS Wola wygrała 3:1 z Czarnymi Radom swój trzeci mecz w turnieju finałowym. Nasi siatkarze bez porażki w turnieju zdobyli tytuł Mistrzów Mazowsza. Warto podkreślić, że to 10. tytuł mistrza województwa w kategorii kadetów, a czwarty z kolei dla MOS Wola. Najlepszym zawodnikiem Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza został Michał Gawrzydek z UMKS MOS Wola. Najlepszym zawodnikiem drużyny UMKS MOS Wola Warszawa wybrany został Jakub Strulak.

Przy ul. Rogalińskiej rozegrano też ostatnie dwa finałowe mecze kadetek. W pierwszym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły LTS Legionovia II Legionowo i UKS Atena Warszawa. Po meczu o trzecie miejsce zagrały LTS Legionovia I Legionowo i UMKS MOS Wola Warszawa. Wolskim kadetkom zabrakło szczęścia i zostały wicemistrzyniami Mazowsza.

Z kolei w ostatnim meczu turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza juniorów siatkarze MOS Wola wygrali mecz z KS Metro Warszawa II 3:1. Dzień wcześniej nasi siatkarze zagrali również dobry mecz z Metrem, ale przegrali po wyrównanej walce. Podopieczni trenera Copa rozpoczęli mecz bardzo dobrze, do połowy seta prowadzili, mieli szansę na wygraną, ale ostatecznie przegrali do 23.