Strona główna AKTUALNOŚCI Remonty na torach i drogach

Remonty na torach i drogach

Obozowa na warszawskiej Woli Fot. tustolica.pl
Obozowa na warszawskiej Woli Fot. tustolica.pl

Tramwajarze budują przystanki na ulicy Obozowej. Obecnie pracują na jezdni w stronę Bemowa, ale w sobotę, 25 maja, przeniosą się na odcinek od Dalibora do Księcia Janusza. Po weekendzie zacznie się również pierwszy z etapów remontu ulicy Pustola.

Dalsze prace na Obozowej

Trwa budowa nowych platform przystankowych na ulicy Obozowej. Prace prowadzone są etapami, a kolejny rozpocznie się już w sobotę 25 maja. Wówczas tramwajarze przeniosą się na fragment jezdni między ulicami Dalibora a Księcia Janusza. Kierowcy ominą zamknięty odcinek ulicami: Ciołka, Górczewską i Księcia Janusza. Ten etap prac potrwa do końca maja.

Dodatkowe informacje dotyczące organizacji ruchu w czasie prac na ulicy Obozowej można znaleźć w serwisie Infoulice Warszawa.

Ulica Obozowa - objazd zamkniętego odcinka  Graf. Infoulice Warszawa
Ulica Obozowa – objazd zamkniętego odcinka Graf. Infoulice Warszawa

Remont nawierzchni ulicy Pustola

Dzielnica Wola rozpoczyna remont ulicy Pustola. Prace zostały podzielone na etapy. Pierwszy z nich rozpocznie się w niedzielę 26 maja. O godz. 22:00 drogowcy zamkną drogę na odcinku od Redutowej do Norwida wraz ze skrzyżowaniem. Koniec prac w środę, 29 maja – także o godz. 22:00. Objazd wyznaczono ulicami: Sowińskiego, Olbrachta i Redutową. W kolejnym etapie drogowcy przeniosą się na fragment drogi od Norwida do Sowińskiego.

Więcej o pracach drogowych na Woli w miejskim portalu Infoulice Warszawa.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronach: infoulice.um.warszawa.pl oraz facebook.com/infoulice. Komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego dostępne są na stronie: wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa i w aplikacji 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadomienia o planowanych utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji.

Ulica Pustola - objazd zamkniętego odcinka  Graf. Infoulice Warszawa
Ulica Pustola – objazd zamkniętego odcinka Graf. Infoulice Warszawa

Źródło: Urząd m. st. Warszawy