Strona główna AKTUALNOŚCI Targi Floor & More – wszystko o podłogach w jednym miejscu

Targi Floor & More – wszystko o podłogach w jednym miejscu

fot. materiały prasowe

Inspiracje, trendy i nowinki na rynku pokryć podłogowych, dziesiątki wystąpień i prezentacji – tak zapowiada się druga odsłona wydarzenia branżowego Floor & More, która odbędzie się 28 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Przedstawiciele branży oraz osoby zainteresowane designem i tematyką pokryć podłogowych spotkają się tam na Ogólnopolskim Spotkaniu Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych. Oprócz wystąpień partnerów wydarzenia, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych, na targach znajdą się oczywiście stoiska poszczególnych wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach.

– Po licznej frekwencji oraz sukcesie poprzedniego wydarzenia, zdecydowaliśmy się je kontynuować – mówi Tomasz Urbański, prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych, który jest inicjatorem i organizatorem Floor & More. – Floor & More mają charakter nowoczesnych targów branżowych, z aktywnym udziałem zarówno producentów i wykonawców, jak i uczestników. Jednocześnie zależy nam na tym, żeby wydarzenie miało wysoki poziom merytoryczny, dlatego szczególnie zapraszamy firmy, które zechcą podzielić się z uczestnikami Floor & More cenną, praktyczną wiedzą związaną z codzienną pracą profesjonalistów, a stanowiącą nieocenione źródło informacji dla innych specjalistów i uczestników związanych z branżą.

Floor & More czyli wiedza, spotkania i inspiracje to wydarzenie, które będzie skupiać się tylko na tematach ważnych w branży. Przewidziane jest kilkanaście wystąpień gości, czyli Partnerów wydarzenia, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych. Zaplanowano też kilka innych, okołobranżowych tematów. – Na Floor & More w jednym miejscu i czasie ma szansę spotkać się całe środowisko pokryć podłogowych i osób związanych z branżą – mówi Tomasz Urbański. – Na pewno chętnie odwiedzane będą też stoiska wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach.

Wydarzenie Floor & More zaplanowano z myślą o profesjonalistach czyli osobach, które na co dzień pracują w branży pokryć podłogowych– producentami, dystrybutorami, wykonawcami, architektami oraz innymi osobami, którym ta branża nie jest obca. 28 października 2022 roku w Expo XXI w Warszawie odbędą się prezentacje, debaty i dyskusje oraz branżowe konferencje.

Wśród firm, którzy zaprezentują swoje produkty znajdą się m.in.: Bona, Decora, Domotex, Dr Schutz, Fobaro, Forbo, Murexin, Lano, Coniveo, Poli-Eco, Uzin, a kilkunastu innych jest w trakcie procesu rejestracyjnego.