Chłodna 25 oddaje przestrzeń DJom

Chłodna 25 oddaje przestrzeń DJom

0
PODZIEL SIĘ

Tych, którzy rozpoczynają – albo chcą rozpocząć – karierę jako DJ, zaprasza w sobotę klubokawiarnia Chłodna 25 (CH25). W godz. 15-22 będą oni mogli stanąć tam za deckami i zaprezentować publiczności swoją ulubioną muzykę.

Na miejscu czekał będzie kontroler marki Pioneer, model XDJ-RR. Jest to sprzęt wysokiej klasy który znajduję się w większości klubów na świecie.

„Jednym słowem bierzesz pendrive, słuchawki, znajomych i grasz! Gatunki muzyczne jakich oczekujemy to: deep house, house, DnB, electro swing i wszystkie inne gatunki muzyki elektronicznej przyjemne dla ucha” – zachęca klubokawiarnia.

Warto wziąć ze sobą znajomych, w barze czekać będzie wiele piw kraftowych, jak i tych „normalnych”, duży wybór drinków, kawa, herbata oraz napoje bezalkoholowe. Głodni będą mogli zamówić pizzę lub tosty.

Na miejscu będzie też maszyna do robienia sitodruku, więc warto wziąć czarne lub białe koszulki. Za 10 zł będzie można nadrukować na nich klubowy wzór, który potem będzie upoważniał do zakupów w promocyjnych cenach.

Wejście i granie będzie zupełnie za darmo, nie obowiązują żadne zapisy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ